Náš příběh

1994

Založení CROSS Zlín

Ve Zlíně, ve městě bývalého Baťova impéria, vzniká v garáži firma CROSS Zlín. Klíčovými zakladateli je Tomáš Juřík a Petr Vitovský, kteří vdechují život prvnímu řadiči SSZ. Firmu čeká dlouhá a trnitá cesta, v rámci které se stane za 25 let světovým lídrem v dopravních technologiích.
2009

Nastartování nové éry vývoje

Do firmy přichází Lukáš Duffek, nový šéf vývoje a klíčová osoba z pohledu dalšího rozvoje firmy směrem k integrační platformě a chytrým městům. Záhy se připojuje další důležitá osoba, vývojář Marek Beneš, který se podílí na formování vizí.
2013

Vznik Invipo

Lukáš a Marek se stávají autoři zárodku integrační platformy Invipo, která slouží pro interní potřebu monitorování více než stovek systémů po celém světě, jenž firma provozuje. Vznikají tak principy a základy nového produktu, který je softwarovým mozkem pro chytrá města budoucnosti.
2015

Založení Incinity s.r.o.

Vzniká zcela nová firma Incinity s.r.o., která se věnuje pouze vývoji Invipa. Cílem je vybudovat silné know-how a profesionální tým, který se stane základem pro vývoj inovativního softwaru. V době založení má firma jen pár zaměstnanců, rychle se ale rozrůstá.
2016

Intertraffic Innovation Awards 2016

Invipo vyhrává prestižní ocenění Intertraffic Innovation Awards 2016, které vyhrálo jako historicky první software. Invipo vyhrává nejen v kategorii, ale i jako celkový vítěz a firma se strategicky zaměřuje na globální trh.
2017

Invipo řídí město s více než 3 miliony obyvatel

V Turecku se dokončuje zatím největší ITS projekt v regionu, chytré město Izmir. Invipo se stává jediná softwarová platforma, která celé město monitoruje a řídí. Je připojeno více než 12.000 koncových zařízení, 21 typů technologie a operátoři mají k dispozici 18 různých modulů.
2018

Invipo jako lídr v integračních platformách

Invipo funguje ve více než 15 městech v České republice a zahraničí. Řídí města jako jsou například turecký Izmir, polská Legnica nebo moravská Olomouc. Způsob, jakým Invipo chápe datovou integraci, interoperabilitu ve městech a prezentaci informací se stává synonymem v celé oblasti.